درخواست اعزام کارشناس

تعمیر جاروبرقی آاِگ

اگر جاروبرقی آاِگ شما با مشکلاتی رو‌به‌رو شده نگران نباشید! تا چند ساعت دیگر مانند روز اول، مثل ساعت کار می‌کند.

گروه فنی رسا سرویس نامی آشنا در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی برند‌های معتبر ایرانی و اروپایی است، رسا سرویس با 2 دهه سابقه درخشان در حوزه واردات، مونتاژ و تعمیرات لوازم خانگی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تعمیر لوازم خانگی شما به حساب می‌آید. ما در هر ساعت از شبانه روز برای ارائه خدمت‌رسانی به شما عزیزان گوش به زنگ هستیم.

می‌دانیم که به دلیل نوسانات ارزی و دیگر موارد، قیمت لوازم خانگی به حدی افزایش یافته که تعمیر، اقدام منطقی‌تر به نسبت تعویض و خرید لوازم خانگی نو است؛ البته اگر تعمیر لوازم خانگی خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. به همین دلیل و باتوجه به محدود بودن تعداد گروه‌های فنی قابل اعتماد در کشور، پیدا کردن یک تیم حرفه‌ای و کار بلد کار بسیار دشواری است.

تعمیر جاروبرقی آاگ

20 سال سابقه در کنار استفاده از تیم متخصص و دوره دیده مختص هر برند، تنها قسمتی از حرفه‌ای بودن تیم رساسرویس برای جلب رضایت مشتری است. اما برگ برنده رسا سرویس به نسبت سایر رقبا و همکاران، تجربه چندین ساله در حوزه واردات لوازم خانگی برند‌هایی هم‌چون بوش، آاِگ و الکترولوکس است. تجربه در واردات از دو جهت یک مزیت بزرگ به حساب می‌آید، ابتدا کسب دانش به واسطه مونتاژ است که سبب می‌شود تا متخصصین ما از تمامی جزئیات دستگاه شما مطلع باشند. اما مزیت دیگر فراهم کردن قطعات اصلی برای لوازم خانگی است که با توجه به شرایط حاضر، این موضوع برای رقبا به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.

تخصص ما در در حوزه تعمیرات جاروبرقی آاِگ باعث شده است تا به عنوان یکی از نمایندگان اصلی تعمیرات برند آاِگ در ایران شناخته شویم. کافیست با مشاورین ما در رسا سرویس تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به محل اعلامی شما متخصصین جاروبرقی ااِگ اعزام شوند.

ما در تیم رسا سرویس قدر لوازم منزل شما را می‌دانیم و ارزشمندترین هدف و سرمایه ما کسب رضایت شماست.

تعمیر جاروبرقی آاِگ

تعمیر جاروبرقی آاِگ در محل

آاِگ یک برند معتبر آلمانی است که با بیش از یک قرن سابقه فعالیت در زمینه تولید لوازم خانگی به یکی از پرفروش‌ترین برند‌های لوازم خانگی جهان تبدیل شده است. با توجه به سخت شدن شرایط واردات معمولا لوازم خانگی آاِگ در این چند سال اخیر سهم کمتری را به نسبت دیگر برند‌ها به خود اختصاص داده است. اما در گذشته نه چندان دور محصولات این برند یکی از پرفروش‌ترین لوازم‌خانگی‌های موجود در بازار بود.

جاروبرقی یکی از وسایل کاربردی در خانه است که نقش اصلی نظافت خانه را ایفا می‌کند، شاید خرابی جاروبرقی برای چند روز ابتدایی خیلی به چشم نخورد، ولی با کثیف شدن خانه یا شکستن یک ظرف چینی این خلاء کاملا حس می‌شود. در این زمان شما در عمل انجام شده قرار گرفتید و برای رفع خرابی به نزدیک‌ترین تعمیرگاه محل سکونت خود اعتماد می‌کنید، ولی درنظر داشته باشید که اگر تعمیرگاه انتخابی شما دانش کافی در این زمینه نداشته باشد، جاروبرقی شما دیگر جاروبرقی نخواهد شد.

اگر از جاروبرقی‌های برند آاِگ استفاده می‌کنید و دچار خرابی شده این به این معنی نیست که محصولات این برند بی‌کیفیت هستند. در کل جاروبرقی یک وسیله کاربردی است که به دلیل مستهلک بودن نیاز به سرویس سالانه دارد. این سرویس سالانه معمولا به دلایل زیادی همچون کم‌بود وقت و … انجام نمی‌شود و همین باعث می‌شود که طول عمر جاروبرقی به شدت کاهش یابد. اما خرابی جاروبرقی آاِگ به معنا انتها عمر آن نیست، البته اگر به یک تیم حرفه‌ای و کار بلد اعتماد کنید.

مشکلات متداول جاروبرقی آاِگ

اگر جاروبرقی شما روشن نمی‌شود جا نگرانی نیست، احتمالا مشکل از قطعاتی همچون برد اصلی و یا وجود ایرادات کلی در موتور است. البته که پیشنهاد می‌کنیم که چند بار جریان برق و سیم جاروبرقی را چک کنید، اما اگر کارساز نبود برای تعمیر یا تعویض برد نیاز به یک تیم کاربلد دارید. ما در رسا سرویس برای کسب رضایت شما در ابتدا تمام تلاش خود را برای تعمیر جاروبرقی انجام می‌دهیم، ولی اگر تلاش‌های ما نتیجه‌ای نداشت در نهایت ناچار به تعویض قطعات فرسوده با قطعات اصلی خواهیم شد.

تغییر مداوم قدرت جاروبرقی آاِگ

قدرت جاروبرقی آاِگ مرتبط با قطعاتی همچون برد اصلی، برد دیمر و یا قطعه‌ای همچون پتانسیومتر است که خرابی هر کدام از این موارد در تغییر قدرت جاروبرقی شما می‌تواند نقش داشته باشد. اگر جاروبرقی شما با این مشکل مواجه شد، پیشنهاد می‌کنیم که از یک تیم حرفه‌ای در این زمینه برای تعمیر کمک بگیرید. زیرا این قطعات نقش کلیدی در طول عمر کلی جاروبرقی شما دارند.

صدای بلند در جاروبرقی آاِگ

اگر صدای جاروبرقی شما به‌طور ناگهانی بلند شد، احتمال زیاد مشکل از بلبرینگ جاروبرقی است، اما اگر این اتفاق به مرور زمان رخ داد، مشکل احتمالی می‌تواند از خرابی یکی از قطعات موتور باشد.

عدم مکش جاروبرقی آاِگ

اگر جاروبرقی شما با کاهش قدرت مکش رو‌به‌رو شد در ابتدا خرطومی و فیلترها را چک کنید و اگر نتیجه حاصله تغییری نکرد، پس احتمال زیاد مشکلات موتوری دلیل این خرابی است.

چرا باید رسا سرویس را انتخاب کنید؟

گارانتی 6 ماههعمده‌ترین تفاوت رسا سرویس با یک تعمیر‌کار محلی در گارانتی 6 ماه خدمات ارائه شده است، ما در رسا سرویس بر آن هستیم تا با ارائه برترین خدمات و گارانتی 6 ماهه؛ رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

امکان مشاوره تلفنی و سریع گاهی ممکن است که مشکلات پیش آمده به قدری جدی نباشند که نیاز به یک متخصص باشد، شما می‌توانید با مطرح کردن مشکلات جاروبرقی آاگ خود در مورد این موضوع از مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب کنید.

کارشناسان متخصص و به روز: با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در محصولات برند آاِگ، تمامی تعمیرکاران این برند از افراد دوره دیده هستند.

هزینه به صرفه:  هدف اول ما در رساسرویس جلب اعتماد شما است، پس به همین دلیل تمامی قیمت‌های خود را مطابق با نرخ اتحادیه در نظر گرفتیم.

سرعت در ارائه خدماتدر رسا سرویس سرعت در تعمیر دستگاه و راه انداختن مشکلات مشتریان یکی از رکن‌های مهم محسوب می‌شود، به شما تعهد می‌دهیم دغدغه شما، دغدغه ما است و خدمات رسا سرویس، سریع‌تر و منظم‌تر از تصور شما فراهم می‌شود.

تیم پشتیبانی:  برای ارزیابی خود و جلب اعتماد شما مشتری محترم، تیم پشتیبانی ما پس از اتمام کار پیگیر رضایتمندی شما خواهند بود.