سرویس و تعمیرات اتوی بخار توسط شرکت رسا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و حرفه ای در کمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب انجام می پذیرد. در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل به هنگام استفاده از اتوی بخار یا اتوی پرس تنها با یک تماس از خدمات سرویس و نگهداری لوازم خانگی رسا سرویس استفاده کنید . در این مقاله قصد داریم راهنمایی های لازم را برای مشکلات و عیب های عمده ای که در اتو به وجود می آید و نحوه ی کار و تعمیرات اتوی بخار، چگونگی تمیز کردن کف اتو ، سرویس اتو بخار ، جزئیات کامل تعمیرات اتو برای شما عزیزان بیان کنیم .

تعمیرات اتوی بخار

عیب یابی و تعمیرات اتوی بخار

اغلب تعمیرات اتوی بخار مربوط به خرابی کابل و رسوباتی است که به هنگام خروج بخار از کف اتو بیرون می آید .خرابی ها و مشکلاتی که به قطعات اتو مربوط است معمولا توسط نمایندگی های مجاز سرویس و نگهداری از لوازم خانگی انجام می شود . چنان چه قطعات داخلی اتو دچار مشکل اساسی شوند ، بهتر و مقرون به صرفه تر است که وسیله عوض شود تا آن را تعمیر کنیم . اما چگونه متوجه شویم که مشکل اتو کجاست ؟ اصول اولیه و ساده ای برای نگهداری و مراقبت از وسایل برقی وجود دارد که در مورد عیب یابی و تعمیرات اتوی بخار نیز صدق می کند.

در صورتی که اتو گرم نمی کند ، مطمئن شوید که دستگاه روشن است و کابل و ترموستات برق اتو را کنترل نمایید . چنان چه اتوی بخار به خوبی گرم می کند اما بخار نمی دهد ، کفی فلزی اتوی بخار خود را چک نمایید و رسوبات ایجاد شده در سوراخ ها را پاک نمایید .اگر اتوی بخار خیلی داخ و یا اصلا داغ نمی کند باید درجه بندی ترموستات و کابل برق را به طور اساسی بررسی نمایید .اگر اتوی بخار خوب آب نمی پاشد ، باید لوله های آب پاش آن را کنترل کنید که در صورت گرفتگی آن را باز نمایید .

اتو بخار چگونه کار می کند؟

فرقی ندارد اتو چه برندی باشد ، اتوی بخار ساده مسافرتی یا اتوی بخار با کلی ویژگی های پیچیده همگی مثل هم کار می کنند و کارایی یکسانی دارند . اتو بخار تمامی چروک و چین های ایجاد شده بر روی لباس ها را با استفاده از گرما ، رطوبت ، فشار از بین می برد . زمانی که دریچه بخار بسته باشد ، اتو خشک کار می کند و در صورتی که دریچه بخار اتو باز باشد ، آب از طریق لوله وارد محفظه بخار اتو می شود و از منافذ موجود در کفی صفحه فلزی به صورت بخار داغ اسپری می شود .

تعمیرات اتوی بخار

یکی از خدمات سرویس و نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی در رسا سرویس ، تعمیرات اتوی بخار می باشد . در صورت بروز هرگونه مشکل فنی برای اتوی بخار خود می توانید به شماره های موجود در سایت رسا سرویس تماس برقرار کنید و با مشاوران ما در خصوص مشکل به وجود آمده صحبت کنید و مشورت بگیرید .

خرابی در تمامی اتوهای بخار ثابت می باشد و یکی از متداول ترین خرابی ها در اتو مربوط به خرابی کابل اتو بخار می باشد . به طور کلی مشکلات به وجود آمده برای اتوهای بخار که نیاز به سرویس و تعمیرات اتوی بخار می باشد به شرح زیر می باشد :

  • اتو نشتی آب دارد .
  • ترموستات خراب است .
  • اتصالی در کابل برق دارد .
  • اتو به خوبی گرم نمی کند.
  • اتو گرم می کند اما به خوبی بخار نمی دهد .
  • اتوی داغ نمی شود و یا خیلی داغ می شود .

برای سرعت بخشیدن به استفاده از خدمات سرویس نگهداری و تعمیرات اتوی بخار رسا سرویس مشکلات به وجود آمده را با مشاورین ما در میان بگذارید تا بررسی های لازم را قبل از اعزام نیروهای فنی خود به محل مورد نظر انجام دهند و تعمیر ، ارائه سرویس و خدمات شرکت رسا سرویس در زمان و شرایط مطلوبی صورت گیرد .

روش های مختلف تمیزکردن اتوی بخار

برای شستشوی داخل اتوی بخار، ابتدا اتو را تا نیمه با آب پر کرده و سپس سرکه سفید را تا خط نشانه پر می کنیم . حال اتو بخار را به مدت 15 دقیقه در بالاترین درجه قرارمی دهیم و بخار آب و سرکه را خالی می کنیم .سپس همین کار را با آب مجدد انجام می دهیم تا اتوی بخار به طور کامل آماده استفاده باشد .برای پاک کردن صفحه فلزی اتو از همین محلول با استفاده از پارچه تمیز می توانید تمامی منافذ و گرفتگی های ایجاد شده را پاک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *