یکی از مهم ترین محصولات برند زیمنس در اکثر نمایندگی های مجاز فروش محصولات زیمنس می توان به جاروبرقی های این برند معتبر اشاره کنیم که دارای موتور قدرتمند با مکش بالا می باشند . دو ویژگی مهم جاروبرقی های زیمنس، مصرف کم برق و مکش بالا و قدرتمند موتور می باشد. رسا سرویس مرکز سرویس و تعمیر جارو برقی زیمنس  در صورت بروز هرگونه مشکل و نقص فنی برای جارو برقی ها تکنسین های خود را جهت تعمیر و سرویس جارو برقی به محل مورد نظر می فرستند .

 تعمیر جارو برقی زیمنس

تعمیر و سرویس جارو برقی زیمنس

زیمنس یکی از برندهای خوب موجود در بازار می باشد که بهترین لوازم خانگی از جمله جارو برقی زیمنس را که دارای مکش عالی و قدرت موتور بالا بوده تولید کرده است . چنان چه با اولین علائم نقص در جارو برقی رو به رو شدید می توانید جهت سرویس و تعمیر جارو برقی زیمنس اقدام نمایید .جهت رفع نقص ایجاد شده ابتدا با مشاوران ما در شرکت رسا سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل جارو برقی خود ، جهت دریافت خدمات و سرویس جاروبرقی خود اقدام کنید .

هنگامی که در زمان استفاده از جارو برقی خود مشکلی برای دستگاه به وجود آمد ، بدون هیچ معطلی ابتدا جارو برقی را از برق بکشید و از دستکاری های نا به جا به دستگاه جدا خودداری کنید ، زیرا بدون دانش و مهارت کافی جهت سرویس و تعمیر جارو برقی زیمنس امکان آسیب رساندن به دستگاه و خرابی بیش تر آن را خواهید داشت . چنان چه نقص و ایرادی در جاروبرقی ایجاد شد بلافاصله با شرکت رسا سرویس تماس گرفته و از خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی شرکت استفاده نمایید .

 تعمیر جارو برقی زیمنس

نکات مهم در نگهداری و مراقبت از جارو برقی زیمنس

جاروبرقی ها را تنها در شرایطی که ساخته شده اند استفاده کنید ، به عنوان مثال از جاروبرقی های خانگی تنها برای مصارف خانگی استفاده کنید نه مصارف تجاری و صنعتی زیرا توان و کشش لازم را نداشته و پس از مدتی خرابی دستگاه را به همراه خواهد داشت . از جاروبرقی ها در فضای باز بهتر است استفاده نکنید ، مگر آن که این شرایط برای دستگاه درنظر گرفته شده باشد . مراقب باشید که جارو برقی در مقابل نور مستقیم خورشید ، منابع گرمایشی ، رطوبت قرار نگیرد زیرا احتمال آسیب رسیدن به دستگاه در این شرایط وجود دارد .

زمانی که از دستگاه جارو برقی استفاده نمی کنید آن را خاموش کرده و کابل جارو برقی را از برق بکشید .در صورت مشاهده هر گونه آسیب دیدگی در سیم و کابل جارو برقی سریع اقدام به تعمیر جارو برقی زیمنس کنید چرا که خطر برق گرفتگی در این شرایط بالا می باشد .

در زمان استفاده از دستگاه جارو برقی مراقب فرزندان خود باشید تا با سیم و جاروبرقی بازی نکنند و خطری آن را تهدید نکند . فیلتر کیسه را حداقل در سال یک بار تعویض نمایید. کیسه زباله دستگاه جارو برقی را قبل از پر شده خالی و در صورت نیاز تعویض نمایید . دقت کنید که در هنگام استفاده از جارو برقی گرفتگی در لوله ایجاد نشده باشد زیرا این گرفتگی باعث می شود روی موتور دستگاه فشار ایجاد شود . وسایل تیز ، مرطوب و برنده را مراقب باشید وارد دستگاه نشود زیرا امکان دارد به موتور دستگاه آسیب برساند .

نمایندگی جارو برقی زیمنس

پس از سرویس و تعمیر جارو برقی زیمنس ، افراد نیازمند آموزش های لازم جهت نگهداری و کارکرد دستگاه جارو برقی را دارند . نیاز مردم برای آموزش و راهنمایی های لازم به دلیل پیشرفته شدن لوازم خانگی چون جارو برقی بیش تر می باشد . طبق گزارشات و بررسی های انجام شده ، مشاوره استفاده از دستگاه جارو برقی زیمنس از میزان اشتباهات به وجود آمده می کاهد و در نهایت نیاز به سرویس و تعمیر جارو برقی زیمنس کاهش پیدا می کند .

رسا سرویس یکی از مراکز مجاز سرویس و تعمیرات لوازم خانگی از جمله جارو برقی ، یخچال ، لباسشویی و .. می باشد و همیشه تلاش کرده است با ارائه با کیفیت ترین خدمات رضایت مشتریان خود را کسب نماید . جهت برقراری ارتباط با مشاوران رسا سرویس می توانید با شماره های موجود در وبسایت ارتباط برقرار کنید ، شماره تماس های موجود در سایت تنها راه ارتباطی و مستقیم با مشاوران مربوطه بوده تا در تمام اوقات بدون وقفه و محدودیت جوابگوی مشکلات مشتریان خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *