جاروبرقی ها جزء آن دسته از وسایل برقی هستند که بسیار از آن ها استفاده می شود و طی کارکرد زیاد آن ها، با مشکلاتی از قبیل نقص فنی مواجه خواهند شد . رسا سرویس از طریق مشاوران خود به مشتریان این امکان را می دهد تا با بازگو کردن مشکلات جاروبرقی آاگ خود ، بتوانند در کم ترین زمان ممکن به رفع مشکل و نقص فنی جاروبرقی بپردازند، در صورتی که نیاز به سرویس جاروبرقی آاگ داشتند تکنسین ها جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی در محل مورد نظر حاضر شوند .

سرویس جاروبرقی آاگ

سرویس جاروبرقی آاگ

چنان چه از جاروبرقی آاگ استفاده می کنید و بنا به دلایل مختلفی چون صدای بلند ، قدرت مکش پایین جاروبرقی و یا هنگام روشن کردن دستگاه با نقص فنی رو به رو شود و موتور فشار زیادی را تحمل کرده باشد می توانید برای رفع این مشکلات با شرکت رسا سرویس تماس گرفته و از خدمات تخصصی تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ استفاده کنید .

امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی تعمیرات جاروبرقی ها همانند گذشته نبوده و نیاز دارد که به صورت کاملا تخصصی تعمیرات انجام شود . کارشناسان و تکنسین های شرکت رسا سرویس جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ دوره های آموزشی تخصصی را می گذرانند تا توانایی لازم جهت برطرف کردن مشکلات مربوط به تعمیرات جاروبرقی آاگ را داشته باشند .

نحوه استفاده از تعمیر تخصصی و سرویس جاروبرقی آاگ

در صورتی که با اولین علائمی که به شما نشان خواهد داد که جاروبرقی آاگ عملکرد همیشگی خود را ندارد، بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید . از طریق شماره های تماس موجود در وبسایت رسا سرویس خلاصله ای از مشکل به وجود آمده برای جاروبرقی خود را به مجموعه پشتیبانی اطلاع دهید تا با بررسی های تکمیلی تکنسین های آموزش دیده شرکت به محل مورد نظر در کم ترین زمان ممکن اعزام شوند و تعمیرات تخصصی و سرویس جاروبرقی آاگ را انجام دهند .

  • پس از برقراری تماس در اسرع وقت تکنسین های مجموعه در محل حاضر می شوند.
  • در صورت تعویض قطعه ، قطعات اورجینال با ضمانتنامه کتبی به مشتریان ارائه می شود.
  • کلیه خدمات سرویس جاروبرقی آاگ در محل به طور کامل انجام خواهد شد .
  • نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه جاروبرقی نمی باشد.

رسا سرویس این افتخار را دارد که با ارائه خدمات تعمیرات تخصصی جاروبرقی آاگ با کیفیت در کم ترین زمان ممکن رضایت مشتریان خود را کسب نماید .

روش صحیح و اصولی استفاده از جاروبرقی آاگ

رسا سرویس توصیه هایی برای افزایش طول عمر دستگاه جاروبرقی آاگ دارد که در صورت رعایت آن ها کمتر دچار مشکلات نقص فنی خواهید شد . مواردی که رعایت آن توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ توصیه شده است به شرح زیر می باشد :

  • توجه به گرفتگی لوله های جاروبرقی زیرا این مشکل فشار زیادی را به طور مستقیم به موتور جاروبرقی وارد خواهد کرد .
  • وسایل فلزی و نوک تیز و رطوبت وارد جاروبرقی نشود ، احتمال دارد به موتور ضربه وارد شود و مشکلاتی را برای موتور جاروبرقی آاگ ایجاد کند .
  • با توجه به میزان استفاده از دستگاه جاروبرقی آن را هر بیست تا سی دقیقه خاموش کنید تا فشار زیادی به دستگاه وارد نشود و پس از مدتی فیلتر و کیسه جمع آوری زباله را حتما تعویض کنید.
  • به هیچ وجه سیم جاروبرقی را برای حرکت دادن آن نکشید زیرا دچار اتصال خواهد شد .
  • کیسه زباله جاروبرقی را قبل از پر شدن حتما خالی کنید .

سرویس جاروبرقی آاگ آسان نیست !

آاگ یکی از برندهای قدیمی می باشد که بهترین لوازم خانگی توسط این شرکت در بازار وجود دارد . موتور قوی و سیم پیچی های حرفه ای و استاندارد جاروبرقی های آاگ باعث شده تا طول عمر این وسایل افزایش پیدا کند . تعمیرات و سرویس جاروبرقی آاگ به دلیل تخصصی بودن آن کار را برای سایر تعمیرکارانی که دانش کافی ندارند سخت کرده است .کارشناسان شرکت رسا سرویس با برخورداری از دانش فنی لازم تعمیرات پیچیده این دستگاه را به خوبی انجام می دهند .

اقدامات لازم هنگام به وجود آمدن ایرادات احتمالی در جاروبرقی آاگ

زمانی که مشکل یا ایرادی به هنگام استفاده از جاروبرقی برایتان به وجود آمد قبل از هرکاری ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید . از دستکاری های بی مورد بپرهیزید چرا که به دلیل نداشتن مهارت فنی کافی امکان دارد به جاروبرقی آسیب بزنید و موجب خرابی بیش تر آن شوید. در صورت خرابی وایجاد نقص فنی می توانید از سرویس جاروبرقی آاگ رسا سرویس و خدمات پیس از فروش این شرکت استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *