یکی از وسایل پرکاربرد که مورد استفاده خانم ها و آقایان در طول روز برای حالت دادن و خشک کردن موها می باشد ، سشوار بوده که استفاده زیاد از این وسیله نقص و خرابی را برای دستگاه به همراه خواهد داشت . رسا سرویس با استفاده از دانش تکنسین های با تجربه و به کارگیری ابزار حرفه ای به صورت کاملا تخصصی تعمیرات سشوار را انجام می دهد .

تعمیرات سشوار

سرویس و تعمیرات سشوار 

چنان چه سشوار دچار مشکلاتی از قبیل خرابی موتور ، اتصال کابل برق ، لرزش و ایجاد صدای ناهنجار ، ایجاد بوی سوختگی و خاموشی ناگهانی سشوار شد، برای سرویس و تعمیرات سشوار از خدمات شرکت رسا سرویس استفاده نمایید . افراد مجرب در این شرکت می توانند در کمترین زمان به محل مورد نظر مراجعه کنند و اقدامات لازم را برای برطرف کردن مشکلات ایجاد شده در سشوار انجام دهند .

مزیت های استفاده از خدمات رسا سرویس

  • بکارگیری افراد متخصص و با دانش فنی و آموزش دیده و ماهر جهت تعمیرات سشوار
  • استفاده از ابزار پیشرفته و قطعات اورجینال در زمان تعمیرات و تعویض وسیله مورد نظر
  • اعزام افراد به محل مورد نظر در زمان کوتاه و ارائه خدمات مربوط به سرویس و تعمیرات
  • مشاوره رایگان جهت برطرف کردن مشکلات ایجاد شده به هنگام استفاده از لوازم خانگی

مشکلاتی که به هنگام استفاده از سشوار ایجاد می شود ؟

  • خرابی موتور سشوار
  • خاموش شدن ناگهانی سشوار
  • ایجاد بوی سوختگی در سشوار
  • خرابی و ایجاد اتصالات داخلی و کابل برق
  • لرزش و ایجاد صدای ناهنجار در زمان استفاده از سشوار

سشوارها از وسایل پرکاربرد می باشد که در طرح ها و مدل های متفاوت با مدار الکتریکی مختلف در بازار وجود دارند .رسا سرویس کلیه خدمات سرویس و تعمیرات سشوار را با استفاده از افراد مجرب و آموزش دیده در هر زمان برای مشتریان خود انجام می دهد ، تنها با برقراری تماس با مشاورین ما می توانید از خدمات تخصصی رسا سرویس استفاده نمایید .

روند ارائه خدمات در رسا سرویس اینگونه است که ابتدا وسیله مورد نظر توسط کارشناسان بررسی و کنترل شده ، مشکلات و عیوب سیستم مشخص می شود .بررسی های لازم هزینه تعمیرات سشوار محاسبه می شود و به مشتریان اعلام می گردد و با تایید مشتریان ، پروسه برطرف کردن مشکلات و رفع عیوب و تعمیرات تخصصی سشوار آغاز خواهد شد . در صورت نیاز به تعویض قطعات سشوار و اطلاع به مشتری از قطعات اورجینال با ارائه گارانتی استفاده خواهد شد . پس از تعمیرات سشوار و انجام تست های مختلف و اطلاع از سلامت کامل سیستم، وسیله مورد نظر به مشتری در محل تحویل داده می شود .

ساختمان و اجزای اصلی سشوار

بدنه انواع سشوارها معمولا از فلز یا پلاستیک ساخته می شود . بدنه استیل از مقاومت بالایی در برابر حرارت بالا برخوردار بوده اما بدنه پلاستیکی برخی از سشوارها در برابر حرارت و گرمای شدید تغییر حالت می دهد و باعث ایجاد مشکلاتی در ساختمان سشوار می شود. اجزای اصلی انواع سشوارها شامل موتور ،سیم رابط ، کلید و المنت و دیود اشاره کرد . با ایجاد مشکل در هر یک از این قطعات بایستی بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و از پریز برق خارج کرده و با شرکت های خدماتی سرویس و نگهداری از لوازم خانگی تماس بگیرید و با بازگو کردن مشکل ایجاد شده در وسیله مورد نظر از خدمات شرکت های مجاز سرویس و نگهداری از لوازم خانگی استفاده نمایید .

نکات لازم جهت مراقبت و نگهداری از سشوار

سیم رابط را بررسی نمایید تا پارگی نداشته باشید ، در صورت مشاهده هرگونه آسیب در سیم سشوار جهت جلوگیری از اتصال و برق گرفتگی بلافاصله سشوار را خاموش کرده و کابل را تعویض نمایید . از وارد آوردن ضربه به دستگاه هنگام استفاده و یا بلافاصله پس از خاموشی دستگاه جدا خودداری کنید، زیرا امکان خارج شدن المنت ها پس از وارد شدن ضربه به دستگاه در سشوار وجود دارد و باعث می شود در سشوار اتصالی به وجود آید .

از ریختن آب بر روی سشوار و یا فرو بردن آن داخل آب جدا خودداری کنید . مراقب باشید هنگام استفاده از سشوار بخش مکش هوا بر روی بدنه سشوار مسدود نشود و از نزدیک شدن این بخش به موهای سر پرهیز کنید ، زیرا موها به داخل سشوار کشیده شده و با پیچیدن مو به دور فن مشکلاتی را در گردش پروانه فن به وجود خواهد آورد .

جهت کسب اطلاع از خدمات مربوط به تعمیرات سشوار ، تعمیرات اتوی بخار ، تعمیر تلویزیون ، تعمیر ماکروفر بوش ، تعمیر هود بیمکث و…. در مرکز سرویس و تعمیر رسا سرویس با مشاورین ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *