چنان چه جاروبرقی بوش را بعد از روشن کردن با صداهای ناهنجار از داخل آن و یا جارو برقی روشن نشد ، خونسردی خود را حفظ کرده و بدون دستکاری اضافی با شرکت رسا سرویس تماس برقرار کنید تا از خدمات سرویس جاروبرقی بوش استفاده نمایید . شرکت رسا سرویس جهت پشتیبانی ، تعمیر و تعویض قطعات افرادی را به منظور بررسی مشکل به وجود آماده در کم ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می کنند. خدمات مربوط به سرویس جاروبرقی بوش ، ماشین ظرفشویی و لباسشویی را به بهترین شکل برای مشتریان انجام می دهند.

جاروبرقی بوش

نکات کلیدی در نگهداری جاروبرقی بوش

جاروبرقی هم همانند سایر وسایل خانه کثیف می شود و حتی بیش تر از سایر وسایل گرد و غبار را به خود می گیرد. برای نگهداری و مراقبت از جاروبرقی بوش به صورت منظم کیسه جاروبرقی که محل جمع شدن گرد و غبار است را تعویض کنید .یکی از بخش های مهم در جاروبرقی برای نظافت ، فیلتر آن می باشد.در صورتی که فیلتر گرد و غبار گرفته باشد میزان مکش آن کم خواهد شد، تعویض و تمیزکردن فیلترهای جاروبرقی را برای افزایش قدرت مکندگی زباله ها به صورت منظم انجام دهید .

به بررسی لوله و سرلوله های جاروبرقی از اینکه با آشغال مسدود نشده باشد، بپردازید. با احتیاط از کابل جاروبرقی استفاده کنید ، دوشاخه برق را با کابل جاروبرقی نکشید و زمانی که کابل در جایی گیر کرده سعی در جمع کردن کابل به صورت خودکار نکنید .

قبل از جارو زدن به وسیله دستگاه جاروبرقی اشیا بزرگی چون سکه ، جوراب و.. را که ممکن است به صورت تصادفی وارد لوله جاروبرقی شوند را از روی زمین جمع کنید .قبل از روشن کردن جاروبرقی از مسدود نبودن لوله جاروبرقی مطمئن شوید ، در صورت مسدود بودن جاروبرقی خوب کار نمی کند.

میانگین استفاده از جاروبرقی نیم ساعت می باشد . چنان چه خانه بزرگی دارید و برای جارو زدن زمان زیادی صرف می شود بهتر است چند بار جارو را خاموش کنید ، زیرا کار مداوم جاروبرقی بوش به موتور آن آسیب می رساند .

در صورتی که جاروبرقی در شرایط مناسب نگهداری شود عمر مفید و طولانی را بدون خرابی و تعمیر خواهد داشت. این اقدامات معمولا به منظور جلوگیری از تعمیرات پرهزینه لوازم خانگی انجام می شود.

رایج ترین مشکلات جاروبرقی بوش

  • خرابی کلید قطع و وصل
  • ایجاد بوی سوختگی و نداشتن قدرت مکش
  • خاموش شدن جاروبرقی در زمان استفاده از آن
  • احتمال سوختن موتور هنگام استفاده بیش از حد
  • بین سیم های رابط اتصال کوتاه به وجود آمده باشد .

خدمات شرکت رسا سرویس

خدمات شرکت رسا سرویس با بکارگیری تکنسین های ماهر و آموزش دیده در زمینه لوازم خانگی که شامل سرویس یخچال فریزر ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و جاروبرقی بوش می باشد . با برقراری تماس و مشاوره با کارشناسان ما در اسرع وقت افراد در محل به منظور تعمیر و تعویض حاضر می شوند . کلیه تعمیرات و خدمات مربوط به سرویس جاروبرقی در محل بدون انتقال به محلی دیگر صورت می گیرد .از قطعات اورجینال زمان تعمیر و تعویض استفاده می شود.

علت داغ شدن جاروبرقی بوش

داغ شدن جاروبرقی ها امری طبیعی است اما اگر میزان حرارت جاروبرقی بیش از حد معمول باشد یا خیلی زود داغ شود بایستی به دنبال علت آن بود .در اکثر موارد از لمس کردن دستگاه و بوی حرارت می توان تشخیص داد اما زمانی که دمای جاروبرقی بیش از حد باشد سریعا آن را خاموش کرده و به دنبال علت داغ شدن آن باشید . در این صورت می توانید با شرکت رسا سرویس تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید تا آن ها با مشاوره خوب شما را راهنمایی کنند .

یکی از دلایل اصلی داغ شدن موتور جاروبرقی خرابی فن جاروبرقی می باشد ، که باید بررسی شود و از مشکلات رایج بین همه جاروبرقی ها محسوب می شود . در صورت کثیفی فیلترهوا و پر شدن کیسه یا مسدود شدن لوله جاروبرقی هوا تبادل نمی شود و موتور خیلی ز.د داغ می کند . برای برطرف کردن این مشکل می توان فیلتر هوا را تمیز یا تعویض کرد .

یکی دیگر از دلایل بالارفتن دما در جاروبرقی بوش نیم سوز شدن موتور جاروبرقی است . جریان برق در موتورهای نیم سوز به شدت مصرف می شود و از دلایل مهم داغ شدن موتور جاروبرقی محسوب می شود .در این حالت سریعا به متخصص تعمیرات جاروبرقی بوش اطلاع دهید تا اقدامات لازم جهت سرویس و تعمیر جاروبرقی صورت گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *