فعالیت عمده شرکت رسا سرویس جهت نصب و تعمیر قطعات لوازم خانگی چون ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال و فریزر ، جاروبرقی ، مایکروویو … می باشد . این شرکت قطعات ظرفشویی و لباسشویی BOSCH را با گاراتنی و خدمات دهی خود وارد می کند . رسا سرویس آمادگی لازم جهت ارائه خدمات سرویس ماشین ظرفشویی بوش را با سال ها تجربه و تکیه بر افراد آموزش دیده خود در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی به مشتریان خود ارائه می دهد .

سرویس ماشین ظرفشویی بوش

سرویس ماشین ظرفشویی بوش

اگر ماشین ظرفشویی بوش دچار مشکلاتی چون ایجاد سر و صدای اضافی ، شستشوی نامناسب ظروف ،نشتی آب وتخلیه نشدن کامل آب داخل ماشین ظرفشویی ، ایجاد شد حتما برای تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی بوش اقدام نمایید . تکنسین های ما می توانند با مراجعه به محل مورد نظر در کم ترین زمان ممکن مشکلات ماشین ظرفشویی بوش مشتریان را برطرف نمایند .

مزایای استفاده از سرویس ماشین ظرفشویی بوش رسا سرویس

 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی هنگام تعویض و تعمیر
 • قطعات موجود در شرکت به همراه تکنسین ها به محل مورد نظر آورده می شود.
 • استفاده از تکنسین های آموزش داده در ارتباط با سرویس ماشین ظرفشویی بوش و اعزام آن ها به محل مورد نظر در کمترین زمان برای سرویس و تعمیر لوازم خانگی بوش
 • تعمیرات در محل انجام می شود و به هیچ وجه برای سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به بیرون منزل منتقل نمی شود.

انتخاب پشتیبان برای سرویس ماشین ظرفشویی بوش

برای سرویس ماشین ظرفشویی بوش یا تعویض و تعمیرات قطعات آن می توانید از پشتیبان شرکت رسا سرویس کمک بگیرید .پشتیبان شرکت با بررسی مشکل  به وجود آمده افراد متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را به محل اعزام می کنند .  تکنسین های آموزش دیده شرکت ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خدمات مربوط به سرویس ماشین ظرفشویی بوش را به بهترین شکل برای شما عزیزان انجام می دهند.

سرویس ماشین ظرفشویی بوش

مشکلاتی که به مرور زمان در ماشین ظرفشویی ایجاد می شود ؟

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • لکه روی ظروف باقی می ماند
 • ظرف ها خوب خشک نمی شوند
 • ظروف را به خوبی تمیز نمی کند
 • ایجاد بوی بد و آبگیری نامناسبی دارد
 • ایجاد سر و صدای زیاد هنگام شستن ظروف
 • درب ماشین ظرفشویی به خوبی چفت نمی شود
 • نشتی آب و آب داخل ماشین به خوبی تخلیه نمی شود

چنان چه یکی از مشکلات بالا برایتان پیش آمد،می توانید با شرکت رسا سرویس تماس بگیرید و از خدمات سرویس ماشین ظرفشویی بوش آن ها استفاده کنید.

نکات لازم جهت نگهداری و مراقبت از ماشین ظرفشویی بوش

کنترل دقیق لاستیک و چفت درب ماششین ظرفشویی بوش و در صورت مشاهده پوسیدگی آن را سریعا تعویض نمایید . لاستیک درب ماشین ظرفشویی را به آب و پودر صابون تمیز کنید تا خوب کیپ باشد و در صورت مشاهده نشتی آب ، سریعا مشکل ایجاد شده را برطرف نمایید زیرا خسارات مالی فراوانی را به همراه خواهد داشت . ظروف را با دقت و درست در سبد ماشین ظرفشویی به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به آن بچینید . در صورت آسیب رسیدن به سبد داخل ماشین ظرفشویی به سرعت دچار زنگ زدگی می شود و چنان چه پلاستیک روی سبد آسیب دید آن را قبل از استفاده بپوشانید .

عملکرد آبپاش و شوینده ها را کاملا بررسی کنید .مطمئن باشید درب قسمتی که مواد شوینده در آن ریخته می شود محکم باشد و در هنگام شستشوی ظروف باز نشود . با شنیدن صدای عجیب مانند خرد شدن و یا ساییده شدن یا هر نوع صدای عجیب ماشین ظرفشویی را خاموش و مشکل را بررسی کنید . گاهی شنیدن صداهای ناهنجار از ماشین ظرفشویی به دلیل باقی مانده غذا یا شیشه شکسته و .. می باشد که احتمال دارد  در قسمت پمپ ماشین ظرفشویی قرار بگیرد و مشکلات جدی برای فیلتر و پروانه دستگاه به وجود آورد .

کد خطا ماشین ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی بوش مجهز به سیستم تشخیص خودکار ارور یا کد خطا ماشین ظرفشویی هستند. در واقع زمانی که مشکلی در دستگاه به وجود آیند و یا ماشین ظرفشویی بوش به درستی کار نکند ، کد خطا به صورت خودکار بر روی صفحه نمایش ظاهر شده و برای برطرف کردن کد خطای ایجاد شده باید اقداماتی انجام شود . شرکت رسا سرویس با آموزش افرادی در این زمینه توانسته است خدمات گسترده ای در این زمینه برای مشتریان خود فراهم نماید . با مشاهده هر گونه خطا توصیه می شود خود اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی نداشته باشید و با پشتیبان برای تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی بوش تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *