مجموعه فنی رسا سرویس با در اختیار داشتن کادری با تجربه بالا و مدیریت حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد

متخصصین جاروبرقی شرکت رسا سرویس با بیش از 20 سال تجربه و سپری کردن دوره های مختلف و دارا بودن مدرک معتبر بهترین کیفیت خدمات را اراِئه می دهند و تیم پشتیبانی لحظه به لحظه پیگیر تمامی مراحل خدمت رسانی می باشند.

پاکت جاروبرقی بوش

پاکت های اصلی جاروبرقی بوش از پارچه های مخصوص 5 لایه استفاده شده که به خوبی هوا را عبور داده و کوچکترین ذره غباری را عبور نمی دهد.

در صورتی که از پاکت های متفرقه برای جاروبرقی استفاده شود موتور دستگاه دچار مشکل شده و هزینه های گزافی را در بر خواهد داشت.

فروش پاکت های اورجینال جاروبرقی بوش

رسا سرویس به عنوان نماینده رسمی خدمات محصولات بوش عرضه کننده پاکت های اورجینال جاروبرقی بوش می باشد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

با روشن شدن موتور جارو برقی ، هوا به داخل آن مکیده شده و زباله را جمع آوری می کند. هوایی که به داخل جارو مکیده می شود علاوه بر زباله گرد و غبار را نیز به همراه خواهد داشت. اگر ذرات غبار از هوای مکیده شده جدا نگردند، هوایی که از قسمت موتور خارج می شود به داخل منزل نفوذ نموده و محیط را آلوده می سازد. برای رسیدن به این منظور سر راه هوای خروجی از کیسه و قبل از آن که این هوا به قسمت موتور برسد از لایه های اسفنجی استفاده می شود. اسفنج فشرده در واقع نقش فیلتر یا پاک کننده هوای خروجی را بر عهده دارد.

اگر فیلتر بیش از حد کثیف شود ، هوا به سختی از آن عبور می کند از این رو لازم است در فواصل زمانی معین (متناسب با کار کرد جارو ) نسبت به شستشوی آن اقدام نمایید. در واقع می توان گفت از جمله عواملی که منجر به کاهش مکش جارو می شوند یکی کثیف بودن فیلتر است.

هر گاه مسیر مکشی جارو مسدود گردد و موتور نتواند آزادانه هوا را به داخل جارو بمکد، جریان دریافتی آن افزایش یافته و به موتور آسیب خواهد رسید. در اکثر جارو برقی ها از یک نمایشگر وضعیت مکش استفاده می شود. همزمان با محدود شدن مسیر مکش ، موتور هوای درون محفظه را می مکد. در این هنگام هوای داخل لوله نمایشگر مکیده شده و سوپاپ را به طرف عقب خواهد کشید. قسمتی از سوپاپ را با رنگ زرد به عنوان خطر مشخص ساخته اند و هر گاه این قسمت از سوپاپ در مقابل شیشه نمایانگر قرار بگیرد، وضعیت موتور در حالت دشواری خواهد بود. ممکن است مسدود شدن مسیر مکش از پر شدن کیسه زباله و یا وجود یک شی خارجی در لوله مکش مانند پلاستیک یا پارچه باشد. قبل از یافتن مورد و بر طرف نمودن این عیب مجاز به روشن نمودن مجدد جارو نیستیم.