مجموعه فنی رسا سرویس با در اختیار داشتن کادری با تجربه بالا و مدیریت حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد

متخصصین لباسشویی شرکت رسا سرویس با بیش از 20 سال تجربه و سپری کردن دوره های مختلف و دارا بودن مدرک معتبر بهترین کیفیت خدمات را اراِئه می دهند و تیم پشتیبانی لحظه به لحظه پیگیر تمامی مراحل خدمت رسانی می باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی خود را به کجا بسپاریم؟

معمولا در کلانشهرها، مراکز بسیاری وجود دارد که کار تعمیرات را انجام می‌دهند. از تعمیرکار محله گرفته تا نمایندگی‌های معتبر سطح شهر. اما چند نکته را در انتخاب تعمیرکار مناسب در نظر بگیرید.

۱- استفاده از قطعات اورجینال

مراکز تخصصی تعمیرات (نمایندگی‌های معتبر) قطعات از اورجینال استفاده می‌کنند. در حالی که تعمیرکارهای سنتی از قطعات مشابه استفاده می‌کنند.

۲- رعایت ددلاین یا زمان تحویل

نمایندگی‌ها برای کسب رضایت مشتری در زمان تحویل بسیار دقیق هستند. وجود نیروی کار زیاد و همچنین قوانین و مقررات در نمایندگی‌ها، سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در زمان مشخصی تعمیر و تحویل داده می‌شود. اما تعمیرکارهای سنتی به علت نبود نیروی کاری کافی و فضای کم تا هفته‌ها دستگاه را در محل کار نگه می‌دارند.

۳- تعرفه‌های مناسب و منطقی 

نمایندگی‌ها به علت داشتن کارشناس و بررسی، لیست خدمات، مطابق قانون و مقررات شرکت عمل می‌کنند. این در حالی است که تعمیرکارهای سنتی سندی مشخص برای ارایه تعرفه‌ها ندارند.

۴- اعتبار و امنیت بیشتر

همیشه اعتماد و اطمینان به نمایندگی‌ها یک مزیت محسوب می‌شود. گاها گران قیمت بودن دستگاه‌ها و لوازم خانگی، مردم را از تعمیر آن صرف نظر می‌کند. شما امروز می‌توانید به شرکت‌ها و نمایندگی‌های معتبر اطمینان کنید و دستگاه‌های نیازمند تعمیر را به تعمیرکاران مجرب بسپارید.

شرکت فراز پشتیبان با داشتن جواز و پروانه کسب از اتحادیه مربوطه و با تکنسین‌هایی مجرب و دوره دیده آماده ارائه هرگونه خدمات نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی شما هموطنان گرامی است. یکی از افتخارات ما توانایی جلب رضایت شما مشترک محترم می‌باشد. با اطمینان خاطر تعمیرات خود را به ما بسپارید. ما می‌توانیم در اسرع وقت جواب اعتماد شما را پاسخ دهیم.

روش تراز کردن ماشین لباسشویی

ایجاد سروصدای شدید، لرزش و حرکت دستگاه در هنگام چرخش از اثرات عدم تراز صحیح دستگاه می‌باشد.
شما می‌توانید با استفاده از یک آچار مخصوص پایه‌های لباسشویی، مهره قفل کننده پایه را در جهت عقربه‌های ساعت چرخانده و شل نمایید. با چرخاندن پایه دستگاه نسبت به تغییر ارتفاع آن اقدام نمایید.
نکته مهم: هر چهار پایه لباسشویی باید کاملاً روی زمین قرار داشته باشند تا لباسشویی لق نزند. با استفاده از یک تراز حبابدار سطح ماشین لباسشویی را چک کنید. در صورت لزوم سطح دستگاه را تنظیم نمایید. سپس مهره قفل شو را تا حد مماس بدنه محکم کنید و ارتفاع را تنظیم نمایید.

احتیاط: مهره‌های قفل شوی هر چهار پایه دستگاه را تا حد بدنه محکم کنید.

آیا می‌دانید

آیا می‌دانید آب لوله کشی شده‌ای که به دستگاه‌های لباسشویی و ظرفشویی های ما وصل می‌باشند دارای سختی و جرم خیلی زیادی هستند. این سختی و جرم باعث خرابی دستگاه‌های فوق می‌گردند.
حتماً امروز درب لباسشویی خود را باز کنید. مشاهده خواهید کرد که روی لاستیک دور درب گل ولای می‌باشد. حتی بعضی اوقات گل و لای ها تبدیل به قارچ می‌شوند. که باعث تغییر رنگ لاستیک دور درب می‌گردد. که می‌تواند از لحاظ بهداشتی برای پوست بدن بسیار مضر باشد.
جهت پیشگیری باید از جرم گیرهای مخصوص استفاده نمایید.
طرز استفاده: یک بسته (که حاوی ۵۰ گرم) جرم گیر را در مخزن اصلی جاپودری بریزید. برنامه لباسشویی را روی پروگرام نخی و کتان با دمای ۶۰ درجه سانتی گراد قرار دهید. سپس بدون لباس روشن نمایید.
این عملیات را چنانچه دستگاه خود را تازه خریداری کرده‌اید هر دوماه یکبار انجام دهید. در غیر اینصورت ماهی یکبار تکرار نمایید.

جرم گیرهای مخصوص لباسشویی‌های AEG و BOSCH در شرکت فرازپشتیبان موجود می‌باشد. کافیست با یک تلفن این محصول را در درب منزل خود از ما تحویل بگیرید.