تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی الکترولوکس ، ELECTROLUX

تیم فنی رسا سرویس با وجود سابقه بالا در تعمیر تمامی دستگاههای اروپایی ، از مهارت خاصی در تشخیص عیب و تعمیر برند الکترولوکس دارا هستند.

آقای سید فرهاد امام جمعه مدیریت مجموعه رسا سرویس خود از تکنسین های قدیمی برند الکترولوکس می باشد و از ابتدای ورود این محصول به بازار ایران ایشان به عنوان متخصص دوره دیده در این کمپانی مشغول به فعالیت بوده اند.

همچنین تمامی تکنسین های رسا سرویس نیز زیر نظر سید فرهاد امام جمعه دوره های مختلف را سپری مهارت بالایی در تعمیر دستگاههای الکترولوکس بپیدا کرده اند.

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، ELECTROLUX

کدام نمایندگی ها واقعی هستند؟

بین این همه شرکت موجود که همگی آنها اسم نمایندگی روی خود گذاشه اند، کدامیک قابل اعتماد هستند؟

تنها با پرسیدن یک سوال از مسئول آن شرکت می توان  متوجه شد.

آیا شرکت مورد نظر مجوز گارانتی کردن دستگاه ها را دارد؟آیا در بازار ایران هیچ دستگاه الکترولوکسی با کارت گارانتی آن شرکت به فروش می رسد؟

رسا سرویس از سال 1389 به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش الکترولوکس در ایران مشغول به فعالیت است و بسیاری از دستگاهها با کارت گارانتی رسا سرویس در فروشگاه ها موجود می باشد.

نمونه کارت گارانتی رو در تصویر پایین مشاهده می کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس،ELECTROLUX در تهران

تعمیر و تامین قطعات محصولات الکترولوکس کار ساده ای نیست.

شرکت های اروپایی در ساخت لوازم همیشه تابع پیچیدگی هایی بوده و هستند و تنها تکنسیتی توانایی بررسی آن را دارد که دوره دیده باشد

و تنها کسی میتواند لوازم یدکی آنها را وارد کند که صلاحیت آن را داشته باشد.

شرکت رسا سرویس خود وارد کننده قطعات الکترولوکس می باشد و برای انجام کلیه امور تعمیراتی از قطعات اصلی و با ضمانت استفاده می کند.

 

تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الکترولوکس،ELECTROLUX

تکنسین های رسا سرویس با ظاهری آراسته ، وقت شناس ، لباس فرم و کارت شناسایی در تلاشند تا رسا سرویس را سرآمد شرکت های خدمات لوازم خانگی سازند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *