تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی آاگ ، AEG

تیم فنی رسا سرویس با وجود سابقه بالا در تعمیر تمامی دستگاههای اروپایی ، از مهارت خاصی در تشخیص عیب و تعمیر برند آاگ دارا هستند.

آقای سید فرهاد امام جمعه مدیریت مجموعه رسا سرویس خود از تکنسین های قدیمی برند آاگ می باشد و از ابتدای ورود این محصول به بازار ایران ایشان به عنوان متخصص دوره دیده در این کمپانی مشغول به فعالیت بوده اند.

همچنین تمامی تکنسین های رسا سرویس نیز زیر نظر سید فرهاد امام جمعه دوره های مختلف را سپری مهارت بالایی در تعمیر دستگاههای آاگ بپیدا کرده اند.

تعمیرگاه مجاز ظرفشویی آاگ ، AEG

رسا سرویس از سال 1389 به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش آاگ در ایران مشغول به فعالیت است و بسیاری از دستگاهها با کارت گارانتی رسا سرویس در فروشگاه ها موجود می باشد.

نمونه کارت گارانتی رو در تصویر پایین مشاهده می کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

تعمیر و تامین قطعات محصولات آاگ کار ساده ای نیست.

شرکت های اروپایی در ساخت لوازم همیشه تابع پیچیدگی هایی بوده و هستند و تنها تکنسیتی توانایی بررسی آن را دارد که دوره دیده باشد

و تنها کسی میتواند لوازم یدکی آنها را وارد کند که صلاحیت آن را داشته باشد.

شرکت رسا سرویس خود وارد کننده قطعات آاگ می باشد و برای انجام کلیه امور تعمیراتی از قطعات اصلی و با ضمانت استفاده می کند.

 

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ، AEG

تکنسین های رسا سرویس با ظاهری آراسته ، وقت شناس ، لباس فرم و کارت شناسایی در تلاشند تا رسا سرویس را سرآمد شرکت های خدمات لوازم خانگی سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *